Typ Szerokość robocza Głębokość robocza Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
VS120 120 cm 0-5 cm 140 x 165 x 100 cm 350 kg > 40 KM
VS160 160 cm 0-5 cm 160 x 205 x 110 cm 500 kg > 45 KM
VS200 200 cm 0-5 cm 170 x 245 x 110 cm 750 kg > 65 KM
VS240 240 cm 0-5 cm 170 x 285 x 110 cm 900 kg > 90 KM

Vstrong

Szukasz najlepszej dostępnej metody pozbywania się chwastów (wiechliny, mchu, itp.) lub radzenia sobie ze śliską górną warstwą? Chciałbyś utrzymać swoje boisko sportowe w doskonałym stanie? Vstrong może dokonać tego wszystkiego!

Produkujemy nasz wertykulator Vstrong w ten sam innowacyjny sposób jak urządzenie Combinator firmy GKB. Pod koniec lat 90 wraz z Radą Miasta Rotterdam opracowaliśmy poprzednika Combinatora. Metoda polegająca na mieleniu górnej warstwy jest nadal praktykowana na całym świecie. Dzięki tej maszynie nie tylko udoskonaliliśmy już sprawdzoną technologię, ale również prędkość roboczą (do 12 km/h). Niezawodność maszyny będzie przemawiać do profesjonalistów, takich jak Ty. Jeśli zastanawiasz się jak ograniczyć ilość chwastów bez użycia chemii i zminimalizować przepływ chwastów to powinieneś pomyśleć o Vstrong.

Potężna wertykulacja

Używając Vstrong, jesteś w posiadaniu solidnego i niezawodnego wertykulatora. Wirnik CombiRotor® jest sercem tej maszyny. Ten wirnik jest oryginalnie wyposażony w karbidowe noże zrywające o grubości 3 mm. Noże te są sztywno przymocowane do wirnika za pomocą systemu Quick-Lock® — w ten sposób masz możliwość łatwego osiągnięcia głębokości roboczej 5 cm. Gdy dodatkowo odwrócisz kierunek obrotów, masz gwarancję że Vstrong nigdy nie pominie cala gleby. Jeżeli wolisz używać noży o grubości 2 lub 4 mm nie będzie z tym problemu. Ponieważ tylko Ty wiesz, czego potrzebuje Twoje boisko sportowe. Ponadto, jest oczywiście możliwa zmiana odległości pomiędzy środkami noży zrywających.

Po wyschnięciu zerwanego materiału, możesz załadować lub usunąć go. Dlaczego chcemy pozwolić, aby zerwany materiał najpierw wysechł? Przede wszystkim ponieważ każda maszyna, którą pracujemy jest używana przez naszych wykonawców zieleni, materiał odpadowy stanowi wydatek, dlatego chcemy produkować możliwie mało odpadów. Poza tym natychmiastowe usunięcie materiału odpadowego jest marnowaniem składników odżywczych dla murawy.

Poza tym za pomocą naszego opatentowanej wahadłowego układu wałków łatwo zmieniasz głębokość roboczą. W ramach bonusu wyposażamy wertykulator w hydraulicznie regulowany suwak. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz rozerwać glebę blisko krawędzi lub narożników boiska. W rezultacie zamiatanie i czyszczenie zabrudzonych tablic reklamowych i ścieżek jest już historią.