Typ Szerokość robocza Pojemność zbiornika Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
SM180 180 cm 5 m3 do krawędzi zbiornika 430 x 250 x 230 2550 kg > 90 KM
SM250 250 cm 6 m3 do krawędzi zbiornika 430 x 275 x 230 2750 kg bez ładunku > 90 KM

Sandmover

Poszukujesz wydajnego sposobu założenia boiska sportowego? Chciałbyś położyć kilka różnych warstw? Chciałbyś wysypać rowy odwadniające? W Grupie GKB często napotykamy podobne wyzwania, kiedy musimy zbudować boisko sportowe. Głównie z tego powodu opracowaliśmy Sandmover, pierwotnie w 1986 roku. Po szeregu modyfikacji, całkowicie przebudowaliśmy maszynę z 2012 roku i dzisiejszy Sandmover jest produkowany w naszym holenderskim zakładzie o zerowym bilansie energii.

Staranna budowa boiska sportowego

Sandmover jest maszyną, której potrzebujesz, aby położyć warstwę piasku, lawy, kruszywa lub żwiru na boisku. Ponadto maszyna ta nadaje się do napełniania rowów odpływowych za pomocą opcjonalnego hydraulicznie regulowanego przenośnika taśmowego. W zbiorniku na piasek znajdują się dwa głębosze umieszczone tak, aby systematycznie doprowadzać piasek do wałka rozprowadzającego. Grubość warstwy, która ma zostać położona jest w prosty sposób ustawiana mechanicznie, w zakresie od 2 do 10 cm. Zależnie od żądanej szerokości roboczej 1,8 metra lub 2,5 metra, zbiornik na piasek może pomieścić 5 m3 lub 6 m3.

W podstawowym modelu Sandmover jest nieskomplikowaną, solidną maszyną, na której możesz polegać jako wykonawca. Celowo zdecydowaliśmy się na opracowanie maszyny bez układów zasilanych hydraulicznie lub elektrycznie, dzięki czemu zwiększyliśmy niezawodność maszyny.

Sandmover spoczywa na czterech szerokich oponach balonowych, które minimalizują możliwe zagrożenie uszkodzenia boiska. Opcjonalnie możesz wybrać model, w którym maszyna spoczywa na radialnych oponach balonowych, a my możemy dostarczyć Ci zewnętrzne koła z hamulcami hydraulicznymi. Dodatkowo masz możliwość wyboru wypełniacza do rowów i przenośnika taśmowego.

Sandmover umożliwi Ci staranne przygotowanie wszystkich ważnych elementów budowy idealnego boiska sportowego.