Typ Szerokość robocza Pojemność zbiornika Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
SF120 120 cm 120 liter 160 x 180 x 120 cm 620 kg 40 - 60 pk (+ przejazd)

Sandfiller

Pracując przy utrzymaniu zieleni twoim głównym celem jest doskonałość od pola bramkarza jak okiem sięgnąć. Sandfiller jest w stanie pomóc Ci w Twoich dążeniach. Każdy zawodowiec, który pracuje na polu golfowym, jest świadomy, że zrywanie i zasypywanie piaskiem są doskonałym połączeniem, które wzmacnia, utrzymuje i poprawia odwodnienie. Łączymy zrywanie, usuwanie i zasypywanie piasku w jednej operacji. Dzięki tej metodzie praca może zostać wykonana przez jedną osobę, w przeciwieństwie do innych metod pracy, które wymagają około 6 osób.

Wertykulacja i zasypywanie piaskiem

Podstawą Sandfillera uczyniliśmy wykorzystanie uproszczonej zasady działania chwalonej maszyny Combinator. Wirnik tnący jest wyposażony w noże zrywające pokryte węglikiem i nasadkę do noży, która tworzy siłę ssącą w celu podniesienia usuwanego materiału. Dostępne są noże o grubościach 2, 3 i 4 mm. Mogą zostać rozmieszczone w odległościach 2, 4, 6 lub 8 cm pomiędzy środkami.

Noże zrywające usuwają poszycie do głębokości 4 cm. Następnie zerwany i usunięty materiał jest natychmiast rozprowadzany do kontenera przechylanego na boki. W związku z tym, nie musisz szczotkować i usuwać materiału po pracy. Po wysypaniu materiału z przechylanego kontenera możesz po prostu napełnić go piaskiem do odwadniania.

Przygotowany zbiornik na piasek można napełnić wysuszonym piaskiem. Po wertykulacji ten czysty wysuszony piasek jest natychmiast wsypywany do rowka za pomocą szerokiego hydraulicznego przenośnika taśmowego do piasku i nierdzewnego urządzenia do nasypywania.

W rezultacie natychmiastowego zasypania wykopanych rowków górna warstwa pozostaje stabilna. Po tej operacji rów będzie natychmiast gotowy do ponownego użytku.

Jesteśmy niezwykle dumni z działania naszego SandFillera – dumni, że możemy przyczynić się do najwyższej możliwej oceny zieleni. Zieleń 10/10