Typ Szerokość robocza Głębokość robocza Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
RB40 40 cm 0 - 4 cm 70 x 150 x 70 cm 65 kg 15 - 35 KM
RB120 120 cm 0 - 4 cm 90 x 120 x 80 cm 85 kg 20 - 45 KM

Rotobrush

Szczotkowanie obrzeży boiska na sztucznej murawie jest bardzo ważne. Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej uporczywe zanieczyszczenia występują na skraju, głównie w postaci mchu i glonów. Wszystkie te zanieczyszczenia mogą być przyczyną śliskich warunków, niebezpiecznych dla sportowców. Poza tym zabrudzone obrzeża pogarszają wygląd boiska. Nie chcesz dawać mchowi i glonom szansy przyczepienia się.

Jeśli obrzeża są brudne i zielone lub linie boiska stają się słabo widoczne, regularne czyszczenie i szczotkowanie może nie wystarczyć. W celu przywrócenia prawidłowych parametrów technicznych i autentycznego wyglądu boiska na sztucznej murawie, zalecamy używanie Rotobrush.

Zaradzanie uporczywym zanieczyszczeniom na bocznej części boiska

Rotobrush pozwoli Ci szczotkować głębiej i skuteczniej tam, gdzie jest to konieczne Tarcza obrotowej szczotki jest wyposażona w dodatkowe sztywne włosie, które naciska na sztuczną murawę. Tam, gdzie normalna maszyna do szczotkowania i czyszczenia przestaje działać, Rotobrush będzie nadal pracować! Możesz także wymienić tarczę szczotki na szczotkę obracającą się osiowo, z pojemnikiem zbiorczym. Czyszczenie linii boiska nigdy nie było tak łatwe.

Rotobrush posiada nie tylko regulowane ramię i pojemnik zbiorczy, ale także dostępny jest model Rotobrush z większą szerokością roboczą. RB120 zapewni Ci szerokość roboczą 120 cm. Dwie szczotki są regulowane w taki sposób, że w czasie działania cała szerokość będzie szczotkowana bez pomijania terenu.

WSKAZÓWKA: Poza zastosowaniem na boiskach sportowych, nasz wykonawca wykorzystuje Rotobrush do utrzymania kilku placów zabaw, gdzie sztuczna murawa jest używana do amortyzacji w razie upadku. Sprzątanie placów zabaw jest wykonalne w krótkim czasie.