Infill Remover

Jeśli boisko sportowe nie spełnia dłużej wymagań technicznych i ze sztucznej trawy należy usunąć lub wymienić wypełniającą warstwę granulatu SBR, zanieczyszczoną lub zużytą warstwę najlepiej zebrać i usunąć, korzystając z maszyny Infill Remover firmy GKB. Przyjazna użytkownikowi maszyna pozwala na wydajne usunięcie granulatu z boiska sportowego. Przy jednym przejeździe zbiera cały granulat, który jest gotowy do czyszczenia lub powtórnego użytku. Z maszyny Infill Remover można korzystać zarówno na nowych boiskach, jak i z silnie zbitą sztuczną murawą.

 

Jak działa Infill Remover firmy GKB?

  1. Obracające się szczotki zgarniają granulat do środka.
  2. Następnie przenośnik transportuje wypełnienie do góry.
  3. Na koniec zebrany granulat spada do worka typu „big bag” umieszczonego w równolegle poruszającym się pojeździe.

 

Jeśli istnieje potrzeba usunięcia warstwy wypełniającej, najlepiej od razu skontaktować się z nami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla określonego rodzaju boiska ze sztuczną murawą.

 

Unikatowa szczotka

W Infill Remover GKB zamontowana jest unikatowa szczotka. Istnieje możliwość samodzielnego ustawienia sztywności szczotki. Dzięki temu można skutecznie oczyścić maszyną Infill Remover GKB również najbardziej zbite sztuczne murawy. W zależności od rodzaju boiska jednym przejazdem można zebrać całą warstwę wypełnienia.

 

Przyjazna w użytkowaniu

Firma GKB dokładnie testuje wszystkie maszyny, a pomysły na ulepszenia w większości pochodzą od naszych wykonawców. Wynikają z praktyki! Maszyna jest idealna dzięki łatwości użytkowania. Głębokość roboczą obu rolek można ustawić za pomocą dwóch bolców z przodu maszyny. Podczas pracy można korzystać z przenośnika, dzięki któremu oddzielony materiał jest usuwany z boiska.

 

Cechy maszyny Infill Remover GKB

  • Szerokość robocza od 120 do 240 cm
  • Wyjątkowa szczotka z regulowaną sztywnością.
  • Składany przenośnik na czas transportu.
  • Podłączana do trzypunktowego złącza ciągnika (kat. II)

 

Aby uzyskać więcej informacji i obejrzeć maszynę w trakcie działania podczas pokazu, prosimy umówić się z naszymi specjalistami.