Typ Szerokość robocza Głębokość robocza Pojemność zbiornika Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
DM150 150 cm 0 - 23 cm 4 m³ do krawędzi zbiornika 450 x 260 x 260 cm 3300 kg bez ładunku > 120 KM + przejazd

Drainmaster

Czy na Twoim boisku sportowym lub polu golfowym woda powierzchniowa jest przyczyną problemów? Czy Twoje boisko pozostaje mokre przez zbyt długi czas, wskutek czego nie wykorzystujesz go do gry przez tak długo, jakbyś tego pragnął? Nie dysponujesz czasem i budżetem na całościowe odnowienie? Dzięki urządzeniu Drainmaster możemy zapewnić Ci rozwiązanie tych problemów.

Drainmaster firmy GKB jest ciągle rozwijany od 1985 roku. Przez te lata koncepcja Drainmastera była ciągle udoskonalana. Urządzenie zostało opracowane w celu usprawnienia i przyspieszenia odprowadzania wód powierzchniowych. Dzięki owocom tej pracy stabilność i jakość Twojej trawy będzie wyższa.

Udoskonalenie istniejącego odwodnienia

Drainmaster kopie 2 lub 3 rowki o szerokości 4 cm umieszczone prostopadle do istniejących głównych odpływów. Zdjęta gleba będzie natychmiast usuwana za pomocą przenośników taśmowych. Dodatkowo możesz ponownie wykorzystać zdjętą glebę do wysypywania.

Rowki są zasypywane piaskiem do odwadniania do głębokości roboczej 23 cm w czasie tej samej operacji. Koła Drainmastera zagęszczą piasek odwadniający w rowkach. Zasobnik na piasek został opracowany w taki sposób, abyś mógł pracować na pełnej długości boiska w jednej operacji lub możesz zdecydować się na dwie operacje na całej szerokości boiska.

Trawa wyrośnie na rowkach w ciągu kilku tygodni. Utworzona sieć odwadniająca zapewnia wyższą wydajność gry. Dzięki mocniejszej trawie doświadczysz także mniej urazów na skutek aktywności na trawie. Jeśli połączysz pracę za pomocą Drainmastera i Combinatora, możesz stworzyć równe, dobrze funkcjonujące boisko sportowe.