Typ Szerokość robocza Głębokość robocza Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
DC120 120 cm 0 - 3 cm 160 x 140 x 90 cm 390 kg > 30 KM
DC150 150 cm 0 - 3 cm 160 x 170 x 90 cm 465 kg > 35 KM
DC180 180 cm 0 - 3 cm 160 x 200 x 90 cm 550 kg > 40 KM

Deep-Clean

Utrzymanie sztucznej murawy, grywalności i usunięcie drobnych cząstek. Istnieje kilka tematów, które są często poruszane kiedy chodzi o utrzymanie różnych rodzajów boisk ze sztuczną murawą. Nie jest to niespodzianką. Boiska ze sztuczną murawą posiadają inteligentny system, dzięki któremu dostawcy i wykonawcy dostosowują parametry techniczne boiska do życzeń i potrzeb związków sportowych i sportowców w najlepszy możliwy sposób. W przypadku hokeja charakterystyka boiska będzie głównie uzależniona od możliwości toczenia piłki i przyczepności dla sportowców. Ponadto, w przypadku piłki nożnej będzie się wymagać, aby blokowanie wślizgiem miało minimalny wpływ na kondycję drużyny.
Deep-Clean został opracowany z uwzględnieniem 4 wymagań: jakość pracy po oczyszczeniu, duża prędkość robocza, niezawodność i cena muszą być konkurencyjne w stosunku do rynku. Ponieważ sami jesteśmy wykonawcami oraz opracowujemy maszyny, wierzymy, że ostatnie trzy wymagania są tak samo ważne, jak pierwsze z nich.

Silne dogłębne oczyszczanie boiska ze sztuczną murawą

Nasza oczyszczarka do sztucznej murawy opiera się na prostej zasadzie działania. W ciągu dwóch minut maszyna jest doczepiona i możesz rozpocząć pracę. Dzięki wysokiej prędkości roboczej (maks. 4 km/h) możesz szybko skończyć pracę, która będzie wydajna.

Oczyszczarka działa w następujący sposób. Szczotka do sztucznej murawy usunie materiał ze wszystkimi zanieczyszczeniami znajdującymi się w niej i rzuci je na przesiewacz wibracyjny. Większe zanieczyszczenia zostaną przeniesione do pojemnika, natomiast kurz i inne drobne zanieczyszczenia zostaną wessane do worka pyłowego. Zawartość pojemnika może zostać usunięta do zwykłego pojemnika na odpady, a pełny worek pyłowy może zostać usunięty i wymieniony.

Możesz ustawić głębokość roboczą, wkręcając lub wykręcając dwa regulowane koła przednie. Dzięki gumowym kółkom Deep-Clean miękko toczy się po boisku na sztucznej murawie. W zależności jak czyścisz boisko, doczepiasz jeden z trzech rodzajów sit (od grubego do drobnego). Łatwo się je wymienia na miejscu bez dodatkowych narzędzi. Ponieważ bardzo dbamy o jakość, cała konstrukcja i wykonanie mechanizmu napędowego są solidne.

Wiemy, że z pewnością będziesz zadowolony ponieważ my też jesteśmy wykonawcami.