Typ Szerokość robocza Głębokość robocza Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
CR150 150 cm 5 - 20 cm 100 x 160 x 100 cm 285 kg > 30 KM
CR200 200 cm 5 - 20 cm 100 x 210 x 100 cm 320 kg > 30 KM

Cultirol

Mamy świadomość, że ten problem jest Ci dobrze znany – mocno ubite pola bramkowe, na których trawa nie jest w stanie już rosnąć, a woda pozostaje na boisku. Trudno jest utrzymać ten teren w dobrym stanie bez intensywnych prac konserwacyjnych. Czy chciałbyś, aby to boisko miało wygląd na który zasługuje? W takim razie my możemy zapewnić Ci rozwiązanie.

Firma GKB posiada dział rozwoju i produkcji maszyn oraz dział wykonawców, który składa się ze 150 pracowników, którzy testuję nasze produkty i pracują na nich. Tak samo jak Ty, wolimy działać tak szybko i skutecznie jak to możliwe. Dzięki naszej maszynie Cultirol możesz wykonać dwie prace naraz – rozdrabnianie i wygładzanie ubitej gleby.

Zruszanie pola bramkowego

Cultirol można przymocować z przodu ciągnika. Podczas jazdy do przodu pług kreci przesuwa się w glebie na głębokości 20 cm. Następnie mocno ubite warstwy ziemi zostaną rozdrobnione i wymieszane. Jeśli jedziesz do tyłu podczas tej samej operacji, możesz wyrównać glebę za pomocą wałka dociskającego. Dzięki tej operacji stworzysz dobre podłoże do podsiewu. Pole bramkowe błyskawicznie uzyska wygląd i wrażenie, na które zasługuje. Oczywiście Cultirol można używać w każdej części Twojego boiska trawiastego!