Typ Szerokość robocza Wymiary (dł-sz-wys) Waga Wymagana moc
BR400 400 cm 120 x 400 x 100 cm 400 kg 35 - 50 KM

Brush

Oprócz jakości, skuteczność jest jedną z najważniejszych kwestii dotyczących budowy i utrzymania boisk sportowych. Opierając się na tej filozofii, zbudowaliśmy naszą największą szczotkę do sztucznej murawy. Głównym celem jest umożliwienie Ci szybkiej, prawidłowej i skutecznej pracy.

Szczotkowanie boiska ze sztuczną murawą

Szczotka zasadniczo składa się z ramy o szerokości 2 metrów, na której zamontowano sztywne szczotki. Położenie i sztywność szczotek zostały opracowane w taki udoskonalony sposób, aby wypełnienie było rozprowadzane na całym boisku w najbardziej wydajny sposób. Ponadto, ponowne ożywienie włókien przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

W standardzie dostarczamy szczotki z dwoma dodatkowymi bocznymi pomostami. W ten sposób możesz zwiększyć szerokość roboczą aż do 4 metrów. Pozwoli Ci to przemieścić się na następne boisko dwa razy szybciej. Dzięki temu, że możesz hydraulicznie rozłożyć boczne pomosty, szybko przemieścisz się z jednego boiska na kolejne. Skończyłeś już pracę? Możesz ustawić szczotkę w położenie parkingowe, aby ją zabezpieczyć oraz by była gotowa do następnej pracy.